ФОТО: Голем пожар беснее во скопски Карпош

 

Огромен облак од дим се издига над дградската болница 8ми септември во близина на булеварот Партизански одреди јавуваат очевидци за Press24.
Нашата екипа е на терен, наскоро нови информации

 

 

 

21.04.2017 - 12:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа