ФОТО: Годините не ја сменија воопшто - македонската пејачка пред 10 години и сега

Ноне Неделковска го прифати предизвикот и покажа дека за 10 години не се променила воопшто.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 20:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега