ФОТО: Годините не ѝ можат ништо - актерата о која беа вљубени сите мажи во Југославија се соблече по бикини

Актерката Лидија Вукичевиќ важи за една од најубавите жени на српката и балканската јавна сцена. Познатата како Виолета Попадиќ од култната серија “Подобар живот“ секојдневно објавува фотографии на социјалните мрежи.

Овој пат, таа ги почести своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со фотографирање во костим за капење и покажувајќи го своето прекрасно тело. Ужива на базен, а годините не и можат ништо- има 58.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.07.2020 - 22:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега