ФОТО: Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

Познатата пејачка Гоца Тржан ги „излуде“ своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотка.

 Гоца позираше со длабоко деколте, а малку недостигаше нејзините гради да ја видат светлината на денот.

Тржан за оваа фотографија доби стотици позитивни коментари, а еден од нив гласи:

– „Сурова и брутална мачка“ – коментар кој очигледно најдобро ја опишува познатата пејачка.

Еве како излегадаше:

 
 
 
View this post on Instagram

#cover #magazine #love #photo #blonde Blondie, oldie but goldie

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan) on Dec 2, 2019 at 11:42pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2019 - 21:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега