ФОТО: Го покажа бујното деколте - Тамара во провокативно издание се прошета по улица

Македонската пејачка Тамара Тодевска важи за жена со најбујно деколте на македонската музичка сцена.

Тамара деновиве е во Битола, каде се прошета во провокативно издание.

Во бел фустан со длабоко деколте Тамата привлече внимание на улиците во Битола.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska)

02.08.2021 - 14:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега