ФОТО: Глетка која остава без здив - Георгина по танга простираше алишта

Георгина Родригез и Роналдо се во изолација во нивната семејна куќа во Португалија, а изгледа дека убавицата се одлучила да ги преземе домашните работи.

Објавила фотографија на која пружа алишта, но попатно се пофалила и со својот совршен задник во танга, кој го виделе речиси 18 милиони следбеници.

„Алиштата се наместени“, напиша Георгина, но според коментарите, никој не ја забележал облеката.

 
 
 
View this post on Instagram

Paños al aire  @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on May 1, 2020 at 4:20am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.05.2020 - 10:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега