ФОТО: Глетка која не се пропушта - Гавазова во танга

Македонската фолкерка која живее на релација  Македонија – Шведска, откако се врати  на подолг престој дома, летото го користи малку работно, малку за уживање.

Сузана Гавазова, атрактивна, привлечна, згодна мами воздишки каде и да се појави, а посебно ако тоа го „зачини“ со танга бикини.

 

 

 

 

 

 

23.07.2018 - 08:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега