ФОТО: Глетка која го одзема здивот- Емили Ратајковски позираше потполно гола

Емили Ратајковски на својот Инстаграм профил константно објавува разголени и провокативни фотографии, но се чини дека таа повторно успеа да се надмине себе си.

Атрактивната манекенка ужива на Малдиви со својот сопруг, а оттаму сподели неколку фотографии, а покрај луксузот на една од фотофрагиите актерката се чини како да е целосно гола, а во друга пак до израз дојде нејзиниот совршен задник.

Фановите не престанаа да ги лајкуваат и да коментираат на овие објави, а за еден ден има повеќе од еден милион лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Nov 27, 2019 at 9:45pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

Hi. This is my butt in @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Nov 26, 2019 at 7:32pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.11.2019 - 19:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега