ФОТО: Ги зголеми градите и устата, па се врати на сцена - пејачката сега изгледа неверојатно

3

Пејачката Инди Арадиновиќ ги зголем градите, па се пожали дека често ја боли кичмата поради тоа.

-Докторот рече дека морам да вежбам, да ги зајакнам грбните мускули. Не можам да кажам дека се каам што подлегнав на операција, бидејќи визуелниот ефект не изостана, меѓутоа самодовербата не ми се поправи. Искрено, да не сум пејачка, никогаш не би ги ставила - рекла Инди и додала дека во усните ставила хијалуронски филери.

Инди сега повторно се врати на музичката сцена, а нејзиниот провокативен настап на „Ѕвездите на Гранд“ долго се прераскажува.

5

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.04.2019 - 22:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега