ФОТО: Георгина во секси издание - сепак сите гледаа во нејзините скапи влечки

Вереничката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез (26), често ја гледаме во разни атрактивни изданија, бидејќи сака да ги покажува своите облини.

Но, овојпат на својот Инстаграм профил се надминала себеси, не само со провокативното издание, туку и со еден детаљ на нозете.

На фотографијата таа позира во сексипилно боди со детали од чипка, кое го истакнува нејзиното бујно деколте, тесниот струк и затегнатите, долги нозе.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.11.2020 - 10:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега