ФОТО: Георгина позираше гола - девојката на Роналдо ги излуде фановите

Георгина Родригез повторно се најде во центарот на вниманието откако се сликаше гола на снимање на списание.

Легната на подот, а интимните делови ги покри со „Гучи“ торба.

Секако следеа илјадници коментари и повеќе од два милион лајкови.

Шпанско-аргентинската манекенка се говореше за своите скромни почетоци пред да започне да се забавува со суперarвездата Кристијано Роналдо.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Родригез за „Инстајл“ изјави: „Сега кога можам, најмногу ме задоволува да си дозволам да им помагам на другите.

„Исто така, знам што е да се започне од мал и да се достигне крајот на месецот.

„Многу сочувствувам со луѓето поради моето скромно потекло.

„Напорно работев и универзумот ме награди со најголемото нешто: убаво семејство.

Родригез го запозна Роналдо како асистент за продажба во Гучи во Мадрид и моделот сега објави дека лансира свој моден опсег.

Но, таа не ги заборави своите скромни корени пред да стане славен партнер на Роналдо.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.02.2021 - 11:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега