ФОТО: Гавазова во секси издание рано наутро - тесен црн фустан и фризура во стилот на Ким Кардашијан

Македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните жени воопшто на македонската естрада. Според фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, може да се забележи дека пејачката редовно тренира и се грижи за својата фигура. Кратко по раѓањето на ќерките таа своето тело го доведе до совршенство, а на нејзината витка става може да позавидат и помладите колешки.

Таа деновиве гостуваше на утринската емисија на Канал 5 телевизија, каде се појави во секси црн фустан и фризура во стил на Ким Кардашијан.

Фотографии од гостувањето сподели на Инстаграм:

Los Angeles 01/26/2020 in 2020 | Kim kardashian hair, Kim kardashian braids,  Kardashian braids

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.10.2020 - 19:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега