ФОТО: Франц и Димитар се новиот пар во "Танц со ѕвездите"

На социјалната мрежа Фејсбук беше објавена една интересна фотографија од подготовките и пробите за шоуто Танц со ѕвездите, на која Франц и Димитар играат танго заедно.

Во поддршка со колегата“, напиша Димитар на својот Фејсбук профил.

21.01.2014 - 10:37
Фото: 
Фејсбук

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега