ФОТО: Фотографија од птичја перпектива - Адријана Кеш во бикини на плажа, едвај ги „скроти“ бујните гради

Македонската фолк-пејачка Адријана Ацевска, во јавноста кпозната како Адријана Кеш поради нејзината песна „Кеш кеш“ на својот Инстаграм профил објави секси фотографии во бикини, но и фустан кој повеќе открива отколку што покрива.

Во прв план секако се нејзините бујни гради.

Адријана важи за една од најзгодните пејачки на нашата музичка сцена, па погледнете и сами уверете се:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2020 - 14:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега