ФОТО: Фолк-пејачката одлучи да слабее - позираше во теретана покрај згодниот тренер

Фолк-пејачката Ирена Спасовска почна да оди во теретана од каде објави фотографија додека вежба заедно со нејзиниот тренер и се пофали дека веќе четири недели се обидува телото да го одржува во форма.

„Убаво утро за вежбање, IV недела“ напиша пејачката во опис на фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by irena spasovska (@spasovska.irena) on Oct 4, 2019 at 5:50pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 19:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега