ФОТО: Фаталната русокоса ги излуде фановите со новата фотографија во долна облека

Популарната српска пејачка Маја Беровиќ често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. А тие секогаш привлекуваат лавина коментари. Сега одлучи да оди чекор напред, па позираше во долна облека, што на многумина им се допадна.

-Здраво на сите, напиша Маја на англиски јазик во описот на објавата, за која не престанува да се зборува.

 
 
 
View this post on Instagram

Hello everybody

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on Mar 4, 2020 at 9:16am PST

04.03.2020 - 22:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега