ФОТО: Фасада од зграда се урна врз автомобилот на Тошо Малерот

Фасада од зградата се откорна и падна врз автомобилот на популарниот Васко Тодоров – Тошо Малерот во скопската населба Козле поради силното невреме кое вчера беснееше во градот,дознава „Слободен печат“.

Автомобилот бил паркиран до зградата во која зивее Тодоров, а во моментов се очекува полициска екипа да изврши увид.

Фотографиите погледнете ги ОВДЕ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.02.2020 - 08:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега