ФОТО: Фановите загрижени за здравјето на Сека - сите се сомневаат дека боледува од опасна болест

Српската пејачка, Сека Алксиќ која е бремена со второто дете, ги исплаши фановите откако на својот Инстаграм профил објави порака на која нуди стручна помош за заболените од дијабетес. Фановите се запрашале дали и таа води битка со болеста или само се приклучила за помош на заболените.

Таа долго се бореше со килограмите, но сепак во изминатиот период успеа да ослабе и да покаже завидна линија иако е бремена.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 22:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега