ФОТО: Ешли Греам го покажа својот син, а потоа се фотографираше гола и ги покажа и стриите

Најпопуларната плус сајз манекенка Ешли Греам неодамна се породи, па на Инстаграм таа покажа како изгледа нејзиниот син.

Имено додека таа пиеше кафе во кафуле во Бруклин, во исто време го доеше и нејзиниот син.

 
 
 
View this post on Instagram

&

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on Feb 13, 2020 at 2:43pm PST

Таа никогаш не го криела своето тело, па и додека беше бремена објави неколку фотографии дека се здебелила и дека има стрии, а сега осле бременоста продолжи и покажа дека бременоста не е само „пеперутки и виножита“ и ги покажа стриите на нејзиниот стомак.

„Истата јас, со неколку нови приказни“ и откри дека не се срами од своето тело.

 
 
 
View this post on Instagram

same me. few new stories.

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on Feb 17, 2020 at 12:23pm PST

„Прекрасна карта од добро пропатуван живот“, „Апсолутно воодушевувачки“, „Ти благодарам на оваа фотографија. Поради неа се чувствувам многу подобро, бидејќи и сама имам идентични стрии“, напишаа нејзините следбеници на интернет. Тие често ѝ велат дека ја следат токму заради нејзиината искреност и затоа што не се обидува да се прикаже во совршено светло, туку како обична жена.

Сликата на Ешли има околу 1,3 милиони лајкови и повеќе од 16 илјади коментари за еден ден.

 
 
 
View this post on Instagram

open to surrender || caught by angel mama @cassblackbird

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on Dec 27, 2019 at 1:32pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2020 - 15:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега