ФОТО: Енрике Иглесијас објави прва фотографија со ќерката - честитки пристигнуваат од сите страни

Енрике Иглесијас и тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка, а сега познатиот пејач објави прва фотографија со неа на Инстаграм.

Пејачот покажа како ја држи својата ќерка во раце веднаш по раѓањето.

„Мојот зрак сонце“, напишал тој, а честитките веднаш почнале да стигаат од сите страни.

 
 
 
View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on Feb 13, 2020 at 10:13am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.02.2020 - 10:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега