Фото: Емина покажа кого „гушка" по разводот

 

Пејачката Емина Јаховиќ, која неодамна се разведе по 10 години брак од Мустафа Сандал, и натаму е многу активна на социјалните мрежи каде на фановите им откри кого сега гушка.

Имено, овој пат тоа не се нејзините синови Јаман и Јавуз, туку перница.

„Прегрни ја перницата, понекогаш“, напиша Емина во описот на селфито.

 

 

 

22.03.2018 - 23:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега