ФОТО: Емина покажа како изгледала пред операцијата на носот

Емина Јаховиќ објави фотографија од минатото пред да направи операција на носот. Пред 12 години изгледала вака.

 

 

 

 

22.09.2018 - 15:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега