ФОТО: Емина Јаховиќ призна дека имала естетска корекција, а објави и фотографија од детството

Иако денес е една од најубавите жени на српската страда, за Емина Јаховиќ се зборува дека има направено неколку естетски корекции.

Таа не зборува често на таа тема, но сега откри дека имала корекција на носот.

- Кога веќе станува збор за операции и корекции сакам да ви кажам од прва рака дека не себе немам направени ниту една пластична операција, освен корекција на носот, кој за прв пат го скршив кога имав 14 години.На 14 години не можев да се оперирам бидејќи коските на лицето се уште се развиваат, па морав да почекам итоа да го направам на 21 година- напишала Емина на Твитер.

Емина на Инстаграм објави и фотографија од детството на која изгледа речиси како момче.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

İf İ was a boy...very #tb

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on Sep 18, 2018 at 11:54pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 14:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега