ФОТО: Емина Јаховиќ ги „запали“ мажите со фотографија од теретана

Убавата пејачка Емина Јаховиќ ги возбуди мажите со фотка од теретана на која е со раширени нозе.

Убавата Емина кратко напиша: „Тренингот е завршен. Среќен вторник“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2020 - 20:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега