ФОТО: Емина Јаховиќ целосно го промени имоџот - сега е русокоса

Пејачката Емина Јаховиќ на социјалните мрежи предизвика хаос со објавата на која се гледа дека ја променила бојата на косата.

Јаховиќ откри дека станала русокоса поради снимањата на спотот за песната „Кризирам“ која наскоро треба да ја објави.

 
 
 
View this post on Instagram

Ja za tobom #Kriziram Nije mi dobro #Kriziram Ja nikad ne spavam I nista ne sanjam Ja za tobom #Kriziram #Soon

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on Mar 3, 2020 at 4:22am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Kissed by  #kriziram #soon

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on Mar 2, 2020 at 10:45am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.03.2020 - 17:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега