ФОТО: Елка висока до таванот - Пријовиќ покажа како го украсила домот

Александра и Филип Живојиновиќ го украсија својот дом за новогодишната ноќ со прекрасна елка и фотографијата ја споделија на социјалните мрежи. Елката е до таван, а на неа има сребрени и бели украси. 

Александра и Филип имаат луксузна вила на Бежаниска коса, неколку минути оддалечена од домот на семејството Живојиновиќ. Куќата ги чинеше неверојатни 500.000 евра.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.12.2019 - 21:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега