ФОТО: Елена Велевска позираше во градник - бујните гради никој не оставија рамнодушен

Македонската пејачка Еелена Велевска на социјалните мрежи објави секси фотографија на која никој не остана имун.

Таа позира само по градник, а нејзините бујни гради се во прв план.

Велевска важи за една од најзгодните жени на македонската естрада, а оваа фотографија го потврдува истот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2020 - 13:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега