ФОТО: Елена Велевска го распосла бујното деколте на плажа

Македонската фолкерка Елена Велевска, која важи за една од најубавите пејачки, се соблече во бикини на плажа и за неа летото почна.

Велевска ги почасти своите фанови на „Инстаграм“ со фотографија од одморот во Грција, а деколтето е во преден план.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.06.2019 - 10:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега