ФОТО: Елена Ристевска објави фотографија во венчаница

Популарната пејачка Елена Ристевска деновиве често споделуваше мудри мисли на Инстаграм, а вчера додаде и фотографија од снимањето на нејзиниот спот „Доживотно“ на која Елена носи венчаница.

„Доживотно“ и додаде дека се вратила назад низ времето.

По оваа објава коментарите се нижеа, а една од корисниците напиша:

„Еленче, ти пак ќе бидеш среќна невеста, ќе видиш“ напиша еден корисник.

Потсетуваме дека Рлена се разведе пред 4 години, а од неодамна обелодени дека има ново момче.

 
 
 
View this post on Instagram

Dozivotno... #tbt #video #shooting #whitedress #white #lovethatsong #dozivotno

A post shared by ERA (@elenaristeska_era) on Nov 25, 2019 at 11:59am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.11.2019 - 14:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега