ФОТО: Елена Ристеска се прошета по градник

Македонската поп-пејачка Елена Ристеска објави фотографија на својот Инстаграм профил со која ја покажа својата фигура, која очигледно ја довела до совршенство.

Елена позираше во црна проѕирна маичка, а фановите воодушевени од фотографијата не престанаа да ги редат позитивните коментари.

Мора да се признае дека Елена изгледа одлично и дека навистина се исплати целиот труд кој го вложува за да ја добие оваа фигура.

 

 

 

16.01.2018 - 18:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа