Фото: Елена Ристеска без грам шминка објави фотографија со својата љубов

 

Македонската поп-пејачка Елена Ристеска често објавува фотографии со својата внука Делфи на социјалните мрежи. Овој пат таа објави заедничка фотографија со малата Хелин, без ниту грам шминка на нејзиното лице.

„Хелин љубов“, напиша пејачката во опис на фотографијата. Очигледно децата ѝ се најголема љубов на пејачката.

 

 

 

16.04.2018 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа