ФОТО: Еден детаљ на фотографијата го разбесни светот- сите го критикуваат

Фотографија од патник снимен на аеродром кој зафатил три седишта ги налути корисниците на социјалните мрежи.

Патник на аеродромот во Торино е фотографиран како се „раширил“ на три столчиња, не земајќи во обзир дека и други треба да седнат, туку едноставно си чепкал по телефонот, па многумина од приисутните биле извадени од такт.

Иако и зад него се гледаат празни места, на социјалните мрежи го навредуваа и критикуваа овој аж поради неговата постапка.

„Или овој човек навистина сака да седи сам или ова е најлошиот случај на тропски осип кој светот го видел досега“, пишува тој.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 21:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега