ФОТО: Џенифер Лопез за првпат се појави во јавност без перика

Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание.

Имено, таа првпат во јавност се појави без својата перика, односно ова е првпат како Џенифер се појавува со својата природна коса која одлично и стои.

Пејачката секогаш се труди да изгледа совршено и успева во тоа, но овојпат се одлучи да направи пауза од тешките перики и да се појави во природно издание.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.02.2020 - 23:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега