ФОТО: Џенифер Лопез во шестата деценија позираше во тесен фустан - од глетката мажите се со подзинати усти

Многумина ќе се сложат дека и во шестата деценија изгледа подобро од било кога, а за тоа доказ се и новите фотографии на Џенифер Лопез.

Таа позира во ултра тесно кожно фустанче кое ги истакнува сите нејзини облини.

За време на фотографирањето, Џенифер зборувала и за својата врска со Алекс Родригез.

„Слични сме. Двајцата сме водени од силни амбиции и страст. Напорно работиме и исклучително се почитуваме еден со друг“, рекла таа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.11.2019 - 15:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега