ФОТО: Џенифер Лопез во кич издание - многумина разочара со својот изглед

Латино дивата Џенифер Лопез кога станува збор за модата ништо не препушта на случајноста. Иако многумина не се големи љубители на нејзиниот стил затоа што сака впечатливи парчиња кои често граничат меѓу добриот вкус и кичот, едно е сигурно - Џенифер Лопез не може да помине незапаметено.

Dženi iz bloka zablistala u punom sjaju

Таа е позната по својата рутина на вежбање и здравата исхрана и иако има 50 години, младилик изглед може да им парира на помладите колешки.

Tu je i neon grudnjak. Da sve bude u tonu

Иако била во спортско издание, славната пејачка останала доследна на својот стил каде доминира гламурот со доза на кич.

Облекла впечатлива персонализирана тренерка со својот надимак Џеј Ло испишан со златни букви на средина. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 20:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега