ФОТО: Џенифер Лопез во бикини го покажа совршениот задник вреден 27 милиони долари

Џенифер Лопез и во петтата деценија зави за една од најзгодните пејачки и каде и да се појави мамаи воздишки.

Додека летото се уште трае Џеј Ло се соблече во бикини и по којзае кој пат ги распамети сите.

Задникот на пејачката вреди 27 милиони долари, а таа и овојпат покажа со што располага, па за само 17 часа собра 2 милиони лајкови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

I summertime #julybaby #leoseason by: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Aug 18, 2019 at 8:24am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 22:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега