ФОТО: Џенифер Лопез на 50. години во костим за капење е чиста десетка

Џенифер Лопез и на плажа изгледа беспрекорно.

Во костим за капење ги привлече сите погледи.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2019 - 12:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега