ФОТО: Џенифер Лопез целосно гола на омотот за новиот албум- сите ја гледаат со подотворена уста

Латино дивата Џенифер Лопез (51) позираше целосно гола и покажа зошто важи за една од најпосакуваните жени во светот.

Пејачката во шестата деценија има совршено тело, на што би и позавиделе жени двојно помлади од неа, па затоа застанала целосно гола пред објективот без никакви проблеми.

Џеј Ло беше фотографирана за омотот на новиот албум, кој ќе биде објавен во петок, 27 ноември, и воодушеви со нејзиното тело, кое изгледа подобро од кога било.

- Изненадување! Ова е официјалната корица на албумот „In The Morning“. Сингловите пристигнуваат во петок - напишала пејачката во описот на фотографијата.

Секако под фотографојата има илјадници коментари и 6 милиони лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.11.2020 - 10:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега