ФОТО: Џенифер Анинстон објави фотка и за само еден ден собра повеќе од 9 милиони лајкови

Дека „цимерките„ Рејчел, Фиби и Моника се дружат и после 15 години сведочи и фотографија која Џенифер Анинстон ја постави на својот Инстаграм профил.

Таа за рекордно краток период собра 9 милиони лајкови, а јасно се гледа дека Кортни Кокс, Лиса Кудроу и Џенифер и понатака уживаат во заеднички моменти.

„Поздрав од девојките од другара страна на ходникот“ напиша Џенифер под фотографијата.

Иако од снимањето на серијата „Пријатели“ помина многу време, серијата и понатака е хит, а на ановите им е посебно драго да ги видат најпознатите цимерки заедно.

 
 
 
View this post on Instagram

Hi from the girls across the hall

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on Jan 12, 2020 at 4:21pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2020 - 08:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега