ФОТО: Џамбо Агушев му свиреше на уво - Перо Антиќ славеше роденден

Актуелниот претседател на Кошаркарската Федерација на Македонија, Перо Антиќ, вчеравечер 29-ти јуни го прослави својот 38-ми роденден.

На роденденот присуствуваа многу познати личности, кои споделија и фотографии на социјалните мрежи.

На славеникот на уво му свиреше и Џамбо Агушев.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.07.2020 - 19:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега