ФОТО: Џамбазов во дилема - „Кој е поубав, Карлеуша кога ќе стане или Бајага кога ќе си легне?

Српската пејачка Јелена Карлеуша е центар на внимание изминатиов период поради секс-аферата со фудбалерот Врањеш. Пред некое време на интернет се појави фотографија од неа без шминка, на која, како што оценија многумина, изгледа очајно.

Македонскито актер Игор Џамбазов, објави фотографија од неа и пејачот на групата Бајага и постави прашање:

Кој е поубав? Карлеуша кога ќе стане или Бајага пред да си легне?

 

 
 
 
View this post on Instagram

Кој е поубав? Карлеуша кога ќе стане или Бајага пред да си легне?

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on Feb 16, 2019 at 12:55pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 13:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега