ФОТО: Џамбазов со бујна фантазија - „Го сонував Моничето кај мене во спална“

Македонскиот актер Игор Џамбазов постојано објавува фотографии и видеа на својот Инстаграм профил со кои ја засмејува публиката.

Овој пат ја откри својата фантазија, односно откри што сонувал.

„Го сонував Моничето... на гости кај мене у спална. Значи, сум се изненадил сам од себе. Соништа..“, напиша Џамбазов во опис на фотографијата од Моника Блучи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.10.2019 - 13:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега