ФОТО: Две торти и украси - македонскиот водител им славеше роденден на децата

Иво и Љупка, близнаците на водителот Ненад Ѓеорѓевски, наполнија 4 години.

Ненад и неговата сопруга Горана им направија голема роденденска забава во игротека, а потоа сликите ги објавија на социјалните мрежи. „Најсреќни да се“, им порачаа пријателите. Претходно, близнаците роденденот го прославија во градинка, а децата ги почестија со хартиена торта.

 

 
 
 
View this post on Instagram

#4роденден #ЉупкаиИво

A post shared by Nenad Gjorgievski (@nenad_gjorgjievski) on Dec 1, 2019 at 1:11am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2019 - 15:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега