ФОТО: Друштвените мрежи „горат“ - дали би купиле лубеница од него

Ако сте размислувале да покренете летен бизнис и да почнете да продавате лубеници, овој човек има вистинско решение за привлекување муштерии.

На Фејсбук страницата „Подгорички времеплов“ се појави фотографија од продавач кој без срам се соблекол по долна облека и така продавал лубеници.

Дали е понудата поатрактивна ако се служи во долна облека, стои во опис на фотографијата.

 

 

 

13.08.2018 - 09:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега