ФОТО: Дождот во Кисела Вода направи проблеми - Возилата едвај се движат кај надвозникот

Дождот кој кратко врнеше во Скопје, но беше пороен направи проблеми.

Според фотографија на Ѕидот на сообраќајниот срам, кај надвозникот во Кисела Вода има река вода на улицата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 17:55
Фото: 
ѕид на сообраќаен срам

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега