ФОТО: Доста ѝ од Србија и скандалите - Карлеуша си замина од земјата

Јелена Карлеуша пред два месеци ги спакува куферите и замина за Истанбул, па јавноста претпоставуваше за што отишла таму.

Но, овој пат јавноста не претпоставува туку се увери каде замина денес пејачката.

Имено тогаш се претпоставуваше дека таа посетила пластичен хирург и свој близок пријател за да и ги извади старите и вгради нови силикони.

Денес Карлеуша објави авионска карта и откри дека патува на море и тоа на туристичкото место во Анталија со што нема сомнеж за шпекулации како во минатото.

Станува збор за одмор на пејачката, а по летот таа веднаш наместо да се одмори се упати на плажа, погледнете.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.06.2019 - 12:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега