Фото: Дошол на гробот на татко му и се запрепастил - веднаш повикал полиција

Во Смедерево периодобв крадците удрија по мермерните плочи на гробиштата, а таков призор затекнал и Мирослав П.

Тој отишол на гробот на татка си, а таму го видел откопан, без мермерната плоча.

Случајот е пријавен во полиција.

 

 

 

 

13.06.2018 - 14:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега