Фото: Досега невидена фотографија од младоста на Цеца

Светлана Цеца Ражнатовиќ во старите денови пред операциите, Маринко Роквиќ и Ана Бекута.

Помалку позната фотографија од Цеца која сега излезе на социјалните мрежи.

 

 

 

13.09.2017 - 11:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа