Фото: Досега невидена фотографија од Карлеуша со Тоше Проески - собра 100.000 лајкови

 

Толку многу тажно сеќавање…Сите тие сеќавања…Никогаш нема да го заборавам!, напиша Јелена на фотографија со нашиот Тоше, на која доби многу лајкови.

 

 

 

12.03.2018 - 20:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа