ФОТО: Долги нозе и длабок шлиц - македонската пејачка покажа како го поминува времето во зиолација

Македонската пејачка и професор, Андријана Јаневска,како и сите нас е во домашна изолација заедно со своето семејство.

Но, бидејќи време има и повеќе од доволно, Андријана знае малку и себе да се опушти. Таа на својот Инстаграм објави фотографија на која позира во секси издание пред својот гардеробер.

 
 
 
View this post on Instagram

Red Is the New Black

A post shared by Andrijana Janevska (@andrijana_janevska) on Mar 21, 2020 at 4:31pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.03.2020 - 14:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега